Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Allen dėshiron njė rol nė X Factor

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Allen dėshiron njė rol nė X Factor   4/2/2009, 18:12

Kėngėtarja britanike Lily Allen ka vendosur tė konkurrojė ndaj Victoria Beckham dhe Charlotte Church pėr tė fituar njė rol nė jurinė e shout britanik pėr talentė, "The X Factor", pėr faktin se ajo dėshiron tė jetė nė panel.


Bosi i spektaklit Simon Cowell dėshiron ta nga zėvendėsojė njėrėn panelistet aktuale, Dannii Minogue, pėr ta freskuar paksa shoun para fillimit tė sezonit tė ri.

Cowell dėshiron qė nė juri ta ketė anėtaren e dikurshme tė grupit “Spice Girls”, Victoria Beckham, tė cilės i ka ofruar 1.4 milion dollarė pėr t’iu bashkėngjitur anėtares sė grupit “Girls Aloud”, Cheryl Cole, dhe menaxherit irlandez tė muzikės, Louis Walsh, tė cilėt janė nė juri. Ndėrkaq, Lily Allen ka shprehur vetvetiu dėshiron pėr tė qenė pjesė e spektaklit.

“Nuk mė kanė ftuar, mirėpo kam dėshirė tė madhe tė jem aty. Ėshtė njė program shumė i mirė dhe mendoj se unė do tė isha shumė e mirė”, ka thėnė Allen pėr “The Sun”.


Lily Allen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Allen dėshiron njė rol nė X Factor
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: