Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Yjet bashkohen pėr fushatėn bamirėse

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Yjet bashkohen pėr fushatėn bamirėse   4/2/2009, 18:09

Aktoret Gwyneth Paltrow, Keira Knightley dhe Sienna Miller kanė treguar anėn e tyre komike duke u bashkuar pėr apelin "Comic Relief" nė Britani tė Madhe, i cili ka pėr qėllim grumbullimin tė hollave pėr bamirėsi.Tre aktoret janė fotografuar duke mbajtur bluza me fotografitė e Madonnės dhe bendit legjendar “The Beatles”, tė dizajnuara nga vajza e Sir Paul McCartneyt, Stella.

Kjo paraqitje ka qenė e organizuar pėr tė mbledhur para pėr fushatėn bamirėse, ndėrkohė qė edhe vajza tjetėr e McCartneyt, Mary, ka marrė pjesė nė rolin e fotografes.

Keira Knightley
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Yjet bashkohen pėr fushatėn bamirėse
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: