Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Zanfina:Ėndrra ime ėshtė mė e madhe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Zanfina:Ėndrra ime ėshtė mė e madhe   4/2/2009, 18:08

Nė njė intervistė pėr tė pėrditshmen "Kosova Sot", kėngėtarja Zanfina Ismaili duke folur pėr kohėn kur ajo ka qenė tinejxhere ka pohuar se ajo ka realizuar vetėm njė pjesė tė ėndrrave tė saj dhe shpreson qė nė tė ardhmen do t’i realizojė tė gjitha.E pyetur nėse ka menduar ndonjėherė se do ta arrijė kėtė sukses qė e ka sot, Zanfina ėshtė pėrgjigjur se pretendimet e saja shkojnė mė larg.

“Kam dėshiruar dhe kam besuar se do tė arrij, por unė pretendoj mė shumė se kaq. E kam realizuar vetėm njė pjesė tė ėndrrave tė mia. Ndėrsa pėr momentin jam nė realizimin e tyre”, ėshtė shprehur kėngėtarja pėr “Kosova Sot”.


Zanfina Ismaili
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Zanfina:Ėndrra ime ėshtė mė e madhe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: