Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Watts dėshiron njė vajzė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Watts dėshiron njė vajzė   4/2/2009, 18:05

Aktorja Naomi Watts dėshiron tė lindė vajzė, pasi qė dėshiron t’u dhurojė njė motėr djemve tė saj.


Ylli i filmit “King Kong” dy djem me partnerin e saj prej kohėsh, Liev Schreiber, ndėrsa ka dėshirė tė flaktė qė tė ketė edhe njė vajzė.

“I dua fėmijėt. Dėshiroj qė ta lind edhe fėmijėn e tretė. Kam dėshirė tė kem edhe njė vajzė”, ėshtė shprehur aktorja.Naomi Watts
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Watts dėshiron njė vajzė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: