Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mihrija:Nuk dua t’i bėj konkurrencė vetes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Mihrija:Nuk dua t’i bėj konkurrencė vetes   4/2/2009, 18:02

Kėngėtarja Mihrije Braha tashmė e ka tė gatshme njė kėngė tė re, mirėpo preferon qė atė ta lansojė kah muaji mars, pėr faktin se nuk dėshiron "t’i konkurrojė vetes".


Realizimi i fundit i Mihrijes, “Ti nuk je shtėpia ime”, ėshtė pėlqyer nga publiku dhe ėshtė njėra nga kėngėt mė tė kėrkuara nė top-lista, dhe pikėrisht kjo ėshtė arsyeja qė kėngėtarja preferon qė kėngėn e re ta lansojė dikur mė vonė.

“Nuk dua t’i bėj konkurrencė vetes, pėr kėtė kam vendosur qė kėngėn e re ta lansoj nė pranverė”, ėshtė shprehur Mihrije Braha pėr tė pėrditshmen “Infopress”.
Mė tej kėngėtarja ka shtuar se kėnga ėshtė e pėrfunduar, ndėrsa ajo ende nuk ka vendosur se ku do ta realizojė klipin. Edhe kjo kėngė ėshtė realizim i Armendit dhe Aidės.


Mihrije Braha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mihrija:Nuk dua t’i bėj konkurrencė vetes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: