Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jolie nuk shikon filma

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Jolie nuk shikon filma   4/2/2009, 18:01

Aktorja seksi Angelina Jolie ende nuk i ka parė tė gjithė filmat tė cilėt i ka bėrė gjatė karrierės sė saj, sepse nuk i pėlqen tė shikojė filma.


33-vjeēarja ka debutuar si fėmijė nė ekranin e madh pėrkrah babait tė saj nė filmin e vitit 1982, “Lookin' to Get Out”, ndėrsa tani ėshtė njėra nga fytyrat mė tė njohura nė botė. Megjithatė fituesja e Oskarit, e cila ka realizuar afėr 40 filma deri mė tani, thotė se ajo nuk pėlqen tė shikojė filma dhe nuk ka kohė pėr filmat e saj.

“Disa filma nuk i kam parė aspak, ndėrsa disa prej tyre i kam parė vetėm njėherė. Mė shumė mė pėlqen tė bėj filma sesa t’i shoh ato. Nė fakt nuk mė pėlqen t’i shikoj filmat”, ka thėnė Jolie, e cila sivjet ėshtė nominuar pėr ēmimin Oskar pėr rolin e saj nė filmin “The Changeling”.


Angelina Jolie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jolie nuk shikon filma
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: