Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Blero ende i dashuruar nё Norёn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Blero ende i dashuruar nё Norёn   3/2/2009, 20:25

Duke folur nё njё intervistё pёr Alsat-M, kёngёtari i njohur kosovar, Blero, ka pranuar se ai ende ka ndjenja pёr ish-tё fejuarёn e tij, Nora, dhe ka shtuar se ndarja ka qenё “e shkruar”.


Blero ishte mysafir nё emisionin “Mama’s Big Show”, qё udhėhiqet nga Big Mama, ku mes tjerash ka folur edhe pёr jetёn e tij private, nё veēanti pёr raportet me Norёn.

“Po, ёshtё e vėrtetё se jemi takuar prap. Ka qenё takim i thjeshtё. Kemi ngrёnё darkё dhe asgjė mё shumё”, ka pranuar Blero.

I pyetur nga Bigi se cila kishte qenё arsyeja e ndarjes, kёngёtari ka zgjedhur pėrgjigjen mё tё lehtё: “Ėshtё njё histori shumё e gjatё, por me njё fjalё thёnё, kėshtu ka qenё e shkruar”.

Ndёrsa i pyetur mё tej, nёse ai vazhdon tё jetё i dashuruar nё ish-tё fejuarёn e tij, Blero ёshtё pėrgjigjur shkurt, “Po. Dhe e respektoj shumё”.Ylli i muzikės r&b, Blero
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Blero ende i dashuruar nё Norёn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: