Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Paltrow: Martesa ėshtė nė rregull

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Paltrow: Martesa ėshtė nė rregull   3/2/2009, 20:24

Aktorja Gwyneth Paltrow ka hedhur poshtė thashethemet se martesa e saj me frontmenin e bendit "Coldplay", Chris Martin, ėshtė para shkatėrrimit, duke kėmbėngulur se ēifti thjesht[ nuk dėshiron tė flasė pėr marrėdhėnien e tyre publikisht.Ēifti, i cili ėshtė nė martesė qe gjashtė vite dhe ka dy fėmijė bashkė, kanė qenė temė e spekulimeve se do tė ndahen. Por 36-vjeēarja Paltrow ka thėnė se as nuk ėshtė nė ndonjė plan tė tyre.

"Nuk na shkon pėr shtati ne qė tė jemi njė ēift publik", ka thėnė ajo pėr revistėn Elle.
"Prandaj ėshtė mė mirė edhe nėse mbesim tė tillė. Ne nuk do tė ecim asnjėherė nė qilim tė kuq edhe nėse njerėzit mendojnė se ne nuk jemi sė bashku... ha, ha, ha.... ashtu qoftė", ka shtuar ajo.Gwyneth Paltrow
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Paltrow: Martesa ėshtė nė rregull
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: