Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Berry&Aubry dėshirojė mė shumė fėmijė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Berry&Aubry dėshirojė mė shumė fėmijė   3/2/2009, 20:18

Aktorja Halle Berry dhe i dashuri i saj, modeli Gabriel Aubry, dėshirojnė edhe mė shumė fėmijė.Dyshja, tė cilėt filluan lidhje nė vitin 2005, mirėpritėn fėmijėn e parė tė tyre, vajzėn Nahla Ariela, nė marsin e vitit tė kaluar. Dhe ata tashmė dėshirojnė ta zgjerojnė familjen e tyre.

“Ajo ka nevojė pėr njė motėr ose vėlla. Mendoj se ėshtė e rėndėsishme pėr tė. Nuk njoh ndonjė i cili ka pasur njė fėmijė tė vetėm dhe unė gjithnjė kam qenė i rrethuar nga familje tė mėdha. Kam besim nė familjet e mėdha”, citohet tė ketė thėnė Aubry.Halle Berry
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Berry&Aubry dėshirojė mė shumė fėmijė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: