Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Winehouse incizon albumin e ri nė Xhamajka

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Winehouse incizon albumin e ri nė Xhamajka   3/2/2009, 20:17

Amy Winehouse ėshtė duke ndėrruar njė ishull me njė tjetėr; ajo raportohet se do tė udhėtojė drejt Xhamajkės tropikale pėr tė incizuar albumin e saj tė ri.Kėngėtarja problematike iu ka thėnė menaxherėve tė kompanisė xhiruese se ajo dėshiron tė qėndrojė larg nga Londra duke pasur frikė se mund t’iu rikthehet problemeve sėrish.

“Amy ka kaluar momente tė mira nė St. Lucia dhe nuk dėshiron t’i japė fund kėsaj jete. Ajo ndjehet shumė mė mirė pėr momentin, por ėshtė duke u shqetėsuar rreth ndikimit tė keq pas rikthimit tė saj nė Londėr”, thotė burimi.

“Ajo ka bėrė gati pjesėn mė tė madhe tė albumit dhe iu ka thėnė menaxherėve se dėshiron ta incizojė atė nė Jamaica”, shton mė tej burimi.Amy Winehouse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Winehouse incizon albumin e ri nė Xhamajka
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: