Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Barcoleta pėr Shtazėt

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta pėr Shtazėt   19/3/2008, 17:31

Lepuri

Lepuri ishte duke i mprehur dhėmbėt. Kalon ujku dhe e pyet
-"Ē'ka po bėnė o lepur"
-"Po i mpreh dhėmbėt se dua ta hajė luanin"-ia kthen lepuri.
-"Ē'ka po bėn o lepur?"- pas pak kalon ariu dhe e pyet.
-"Po i mpreh dhėmbėt se dua ta hajė luanin"-ia kthen lepuri.
-"Ē'ka po bėn o lepur?"- e pyet luani i cili kishte dėgjuar aferėn e lepurit dhe kishte vendosur tė bindet.
-"Qe bre luan, po i mpreh dhėmbėt dhe po flas pa lidhje" -ia kthen lepuri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta pėr Shtazėt   19/3/2008, 17:32

Gomari


Njė njeri kishte njė gomar. Gomari ishte gjithmonė pa ndjenja. Njė dite i zoti i gomarit takon njė xhuxh. Ky i thotė xhuxhit:
Po ma bėre gomarin te qeshi unė tė jap gruan pėr njė xhiro.
Xhuxhi shkon te gomari dhe i pėshpėrit te veshi, gomari fillon tė qesh me tė madhe.
I zoti i thotė po e bėre te qajė ta lė grua njė javė. Mirė, thotė xhuxhi.
Shkon prapė te gomari dhe i tregon diēka. Gomari fillon te qajė.
Po si e bėre pyet ai?
Xhuxhi i pėrgjigjet:
Herėn e pare i thashė se un e kam me tė madh se tėndin.
Herėn e dytė ia tregova.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta pėr Shtazėt   19/3/2008, 17:32

Kali

Nė Itali njė Shqiptarė shkon nė njė restorant qė ishte nė fshat , nė oborrin e restorantit ishte njė kalė. Shqiptari pyet pronarin se ēfarė bėnte ai kali aty , pronari i thotė , qė kush bėnte kalin me qesh hante gratis, shqiptari thotė, unė po ha dhe pastaj po e provoj , mbasi han shkon tek kali dhe i flet nė vesh , kali fillon tė qesh me tė madhe. Pronari mban fjalėn dhe ai nuk paguan , mbas dy javėsh shqiptari kthehet pėrsėri tek restoranti dhe i thotė pronarit se mund ta provonte pėrsėri, pronari i thotė se po tė donte kėsaj radhe tė provonte ta bėjė kalin me qa, shqiptari pranon dhe mbasi hėngri shoi tek kali ndejti me te disa sekonda pastaj kali filloj tė qante me tė madhe. Pronari i ēuditur e pyet se ēfarė i tha dhe shqiptari i tregon ( radhėn e pare i thashė qe unė e kisha penisin mė tė madh se ai dhe ai qeshi, kurse tani ja tregova!)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barcoleta pėr Shtazėt   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barcoleta pėr Shtazėt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Argėtim dhe Zbavitje :: Humori-
Kėrce tek: