Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Australi: Rrezikon 10 vjet burg, kontrabandoi dy pėllumba

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Australi: Rrezikon 10 vjet burg, kontrabandoi dy pėllumba   3/2/2009, 19:15

Dogana nė aeroportin e Melburnit ka bllokuar njė udhėtar australian qė vinte nga Dubai me dy pėllumba tė gjallė, fshehur nė ēorape. Doganierėt kanė dyshuar, pasi kanė gjetur dy vezė tė fshehura nė njė kuti vitaminash nė bagazhin e 23-vjeēarit. Pasi i kanė bėrė njė kontroll mė tė hollėsishėm, i kanė zbuluar edhe pėllumbat, tė lidhura nė fund tė kėmbėve. Dėnimi maksimal pėr kontrabandė tė kafshėve tė mbrojtura nė Australi, ėshtė dhjetė vjet burg dhe njė gjobė prej gati 55 mijė eurosh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Australi: Rrezikon 10 vjet burg, kontrabandoi dy pėllumba
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: