Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Xhani Morandi, rikthehet sėrish nė Sanremo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Xhani Morandi, rikthehet sėrish nė Sanremo   3/2/2009, 19:14

Xhani Morandi rikthehet sėrish nė Festivalin e SanRemos. Ai do tė jetė sėbashku me Pupo-n, Paolo Beli-n dhe Jusu N'dor nė mbrėmjen e sė enjtes, e cila i kushtohet dueteve nė Festivalin e SanRemos. Kėnga e tyre “L’opportunita'' ėshtė njė projekt qė ka lindur rreth Kombėtares sė Kėngetarėve nė futboll, ku Xhani Morandi ėshtė njė nga kolonat e vjetra tė saj. Dalja e yjeve tė muzikės italiane nė skenė, pritet me mjaft interes, ndėrkohė qė mes tė ftuarve tė kėsaj mbrėmjeje do tė jetė edhe aktori Raul Bova.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Xhani Morandi, rikthehet sėrish nė Sanremo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: