Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Opozita: Varfėria nė vend, ende e lartė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Opozita: Varfėria nė vend, ende e lartė   3/2/2009, 19:14

Opozita ka shprehur sot shqetėsimin pėr nivelin e varfėrisė nė vend. Njė ditė pas deklaratave tė mbrėmshme tė kryeministrit Berisha, nėnsekretari socialist i programit, Ilir Beqja, u shpreh sot se Berishės, iu deshėn 4 ditė nė Davos qė tė kuptonte dėshtimin nė zbutjen e varfėrisė. Ndėrkaq, Edmond Haxhinasto i Lėvizjes Socialiste pėr Integrim, deklaroi se Qeveria, ende nuk e di, qė njė nė ēdo pesė shqiptarė, jeton nė nivelin e varfėrisė ekstreme. Sipas tij, ekzekutivi, e ka thelluar hendekun mes tė pasurve e tė varfėrve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Opozita: Varfėria nė vend, ende e lartė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: