Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Princesha britanike, viziton Kosovėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Princesha britanike, viziton Kosovėn   3/2/2009, 19:14

Princesha britanike En, vajza e vetme e Mbretėreshės Elisabet II, nesėr dhe pasnesėr do tė bėjė njė vizitė zyrtare nė Republikėn e Kosovės. Kjo ėshtė njė vizita e parė mbretėrore nė Kosovė qė nga pavarėsia e saj mė 17 shkurt 2008, thuhet nė njė njoftim tė Ambasadės britanike nė Prishtinė. Princesha En gjatė qėndrimit nė Kosovė do tė takojė Ministrin e Kulturės, Rinisė dhe Sporteve, do tė vizitojė Gjilanin, fshatin Dobratin afėr Prishtinės, si dhe trupat britanike dhe pjesėtarėt e Policisė dhe Doganės. Amabasadori britanik nė Prishtine, Andi Sparks, pėrmes njė deklarate, ka vlerėsuar se kjo vizitė shpreh rėndėsinė qė Mbretėria e Bashkuar i kushton marrėdhėnieve miqėsore me Kosovėn.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Princesha britanike, viziton Kosovėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: