Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Evanescence nuk e pranoi Seether

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Evanescence nuk e pranoi Seether   3/2/2009, 14:11

Lajme tė mira vijojnė pėr grupin Evanescence. Lajmi i fundit qė ndėgjuam pėr kėtė grup, ishte ndarja tragjike me njė keqkuptim mes tė gjithė anėtarėve tė grupit dhe vokalistes Amy Lee, njėkohėsisht dhe lidere e kėtij grupi.
Nga revista 'OK' ėshtė bėrė me dije se Amy Lee mė nė fund i ka mirkuptuar shokėt e saj dhe ato janė rrikthyer sėrisht nė grup.
Kėsaj rradhe nuk mbetet vetėm grupi i suksesshėm me vite tė tėra bashkė, por ato mundohen qė ta rrikthejnė edhe ish kitaristin baz tė kėtij grupi Seether, i cili kohėt e fundit ka bėrė plot bashkpunime me Anastasia.
Amy Lee ka treguar se nuk do e kishte refuzuar Seether nėse ai do tė kishte dėshirė qė sėrisht tė rrikthehet nė grupin e tij, por nėse ai do kthehej dhe do e pėrsėrise gabimin e njėjtė, atėherė edhe nėse vet Amy Lee dėshiron, anėtarėt e tjerėt nuk do e pranojnė.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Evanescence nuk e pranoi Seether
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: