Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kylie Minogue synon "mbretėrinė" Hollywoodiane

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Kylie Minogue synon "mbretėrinė" Hollywoodiane   3/2/2009, 14:10

Kylie Minogue ka thene ne nje interviste se ajo perseri don qe te jete vendi i pare i muzikes dhe zhandrit te cilit i takon kendimi i saj.Vetem nga nje koncert ajo fiton £500,000 dhe kjo ka qene si nje sekret per London ku dhe akoma ka lene nje emer te madh te muzikes se saj me kenget qe te gjithve u duken te embla.
"The date of the party" quhej koncerti i saj i fundit me nje emer kaq melankolik por dhe misterioz.James Gooding, Jason Donovan e kane lavderuar shume kete kengetare ne Neighbours te Australise prej ku dhe rrjedh ky yll kaq i madh ! 39 vjecarja ka fituar akoma edhe me shume sukses dhe kete e tregojne vete komplimentet qe ka populli i saj dhe jo vetem fansat e saj, por dhe te gjithe te tjeret...

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kylie Minogue synon "mbretėrinė" Hollywoodiane
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: