Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Madonna po plaket...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Madonna po plaket...   3/2/2009, 14:06

Bukuroshja qė me vite e ka mbajtur titullin si mbretėresha e popit dhe jo vetėm kaq pasi ajo me bukurinė e saj i ka mahnitur tė gjithė jo vetėm tė moshės sė saj por edhe tė moshave tė ndryshme. Pasi njė fėmi i djepit e njeh bukuroshen Madonna...
Ajo ka nisur qė ti dallojė vitet e saj. D.m.th 48 vjeēares kanė nisur ti dominojnė simbole nė fytyrėn e saj pėr moshėn qė ajo posedon. Mirė po ajo ka mbajtur nė tė vėrtetė njė distancė me moshėn e saj dhe nuk e ka treguar aspak vehten si njė grua e viteve qė ka patur. Kėtė e ka thėn kryesisht Guy Ritchie, i cili me vjet e ka parė Madonnėn, por jo nė kėtė gjendje qė ajo ka sot.
Ajo vshtė parė shpesh nė restorantin Laconda Locatelli nė London. Gjithmonė ka qėnė e shoqėruar nga folvsi i fjalėve ose lajmeve tė sipėr, Guy Ritchie. Po ashtu edhe shoku i saj i mirė, Dialy Mirror.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Madonna po plaket...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: