Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Demi Moore harxhon qindra mijėra dollar...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Demi Moore harxhon qindra mijėra dollar...   2/2/2009, 20:04

Aktorja hollywoodiane, Demi Moore, e cila ёshtё e famshme pёr vijёn e trupit dhe tenin e lėkurёs, raportohet se harxhon qindra mijёra dollarё nё vit pёr regjim tё stėrvitjeve.


46-vjeēarja, e cila ёshtё e martuar me Ashton Kutcher, 30-vjeēar, ёshtё e vendosur ta mbajё formёn mё tё mirё tё mundshme, andaj nuk kursen asgjė pёr kёtё.

“Harxhimet vjetore tё Demit janė gjashtёshifrore”, ka bёrё tё ditur njё burim pёr magazinёn OK!.
Demi Moore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Demi Moore harxhon qindra mijėra dollar...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: