Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Teri Hatcher flen me qenin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Teri Hatcher flen me qenin   2/2/2009, 20:01

Aktorja e serisё “Desperate Housewives”, Teri Hatcher, thotė se ajo fle nё tё njėjtin krevat ku fle edhe qeni i saj, Jack.Hatcher sё fundi ka dhёnё njё qenit shtёpi tё re, por ajo nuk ёshtё mjaftuar me kaq dhe i ka lejuar atij tё flejė nё tё njėjtin vend me tё.

“Kam njё qen tё ri. Njё Bulldog amerikan me emrin Jack. Ai ёshtё problematik, por gėrhin. Mё duhet tё vendos tapa nё veshё kur ai flen me mua”, thotė Hatcher.Teri Hatcher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Teri Hatcher flen me qenin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: