Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Johansson: Pse meshkujt kanё thimtha?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Johansson: Pse meshkujt kanё thimtha?   2/2/2009, 20:00

Scarlett Johansson, 24-vjeēare, e cila u martua me aktorin Ryan Reynolds nё njё ceremoni sekrete nё vitin e kaluar, thotė se nuk mund ta kuptojė se pse meshkujt kanё thimtha.Aktorja, e cila luan krahas yjeve si Drew Barrymore, Jennifer Aniston, Ben Affleck, Justin Long dhe Jennifer Connelly nё filmin e ri “He's Just Not That Into You”, pranon se koncepti i thimthave tё meshkujve tёrёsisht e habit atё.

“Njё gjё qё nuk mund ta kuptoj rreth meshkujve janė thimthat. Sinqerisht pse? Mendoj se kjo ka tё bёjё diēka me kromozonim X”, citohet tё ketė thёnё Johansson pёr Chicago Sun Times.

“Cili ёshtё funksioni i thimthave mashkullore? Ndoshta tё gjithё ne fillojmė si krijesa hermafrodite (tё tё dyja gjinive) dhe pastaj ata bёhen meshkuj?”, shton aktorja.Scarlett Johansson
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Johansson: Pse meshkujt kanё thimtha?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: