Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 “Benjamin Button” ka ndryshuar jetėn e Pitt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: “Benjamin Button” ka ndryshuar jetėn e Pitt   2/2/2009, 19:59

Brad Pitt ka thėnė se filmi “The Curious Case Of Benjamin Button” ka qenė faktor ndryshimi pėr mėnyrėn se si ai e sheh jetėn.“Kam kuptuar se jeta ėshtė e shkurtėr. Nuk mund ta di nėse kam njė ditė, 10 ditė ose 10 vite ose 40 vite. A jam nė gjysmė tė jetės ose jam afėr fundit?”, ka thėnė Pitt.

“Nuk e di, andaj duhet tė jem i sigurt tė mos i humb kėto momente nė gjėra tė vogla ose hidhėrime ose nė gjėra tė kota”, ka shtuar aktori.

Aktori ėshtė i nominuar edhe pėr Oskar, nė kategorinė aktori mė i mirė nė rol kryesor, pėr portretizimin e njeriut i cili zbret nė vite gjatė jetės sė tij.Brad Pitt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
“Benjamin Button” ka ndryshuar jetėn e Pitt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: