Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Afėrdita: “Gjithēka po shkon mirė nė lidhjen me Shpatin”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Afėrdita: “Gjithēka po shkon mirė nė lidhjen me Shpatin”   18/11/2007, 11:52

"Gjithsesi ende nuk shihet fejesa nė horizont"
E ndėrsa imazhin i saj ishte bėrė i njohur nė Tiranė falė pjesėmarrjes nė konkursin e bukurisė “Miss Shqipėria” duket se nė fakt shqiptarėt e Amerikės e njihnin mė parė Afėrdita Dreshajn edhe falė karrierės sė saj si modele nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės.
Pėr mė tepėr, duket se pas lajmit tė njė lidhjeje intime me kėngėtarin Shpat Kasapi, Afėrdita Dreshaj nisi tė jetė edhe mė shumė interesante pėr mediat shqiptare.
Nė njė bisedė telefonike realizuar me bukuroshen mėsojmė gjithashtu se marrėdhėnia e saj mė Shpatin po shkon mjaft mirė, ndonėse ende nuk kanė menduar pėr ndonjė hap mė serioz, siē mund tė jetė fejesa. E ndėrsa Afėrdita vazhdon tė jetojė nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės me familjen, Shpatit i duhet tė udhėtojė nga Amerika nė Evropė pėr tė vazhduar koncertet muzikore. Sė fundi mėsojmė se bukuroshja shqiptare ėshtė nga Mali i Zi .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Afėrdita: “Gjithēka po shkon mirė nė lidhjen me Shpatin”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: