Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Valkyrie kryeson nė listėn e filmave mė tė shikuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Valkyrie kryeson nė listėn e filmave mė tė shikuar   2/2/2009, 19:58

Filmi i ri i Tom Cruise, “Valkyrie” ka kryesuar nė listėn e filmave mė shikuar jashtė Amerikės, pėr tė dytėn javė me radhė, duke fituar 18.6 milionė dollarė nga 26 vende tė botės.Filmi mbi komplotin ushtarak gjerman pėr tė vrarė Hitlerin nė vitin 1944, mposhti konkurrencėn nga rivalėt e sezonit, pėrfshirė filmin e Brad Pitt, “The Curious Case Of Benjamin Button”, qė pėrfundoi nė vendin e dytė me 11.5 milionė dollarė tė fituar.

Filmi i Kate Winslet, “Revolutionary Road”, u rendit i treti me 11 milionė dollarė, derisa top pesėshi ėshtė mbyllur nga filmat “Slumdog Millionaire” dhe “Doubt”.Tom Cruise
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Valkyrie kryeson nė listėn e filmave mė tė shikuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: