Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Eastwood nderohet si “mjeshtėr modern”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Eastwood nderohet si “mjeshtėr modern”   2/2/2009, 19:57

Aktori Clint Eastwood ėshtė emėrtuar mjeshtėr modern pėr suksesin e tij nė karrierėn e tij tė pėrkryer filmike.Aktori, sė fundi i shndėrruar nė regjisor, morri ēmimin Modern Master Award nga Sean Penn nė Festivalin e Filmit Santa Barbara.

Penn, i cili fitoi Oskar pėr rolin nė filmin e Eeastwood, “Mystic River”, ka mbuluar me lėvdata regjisorin nė ceremoninė, duke deklaruar se tė punosh me tė ishte njė prej momenteve mė tė ndritura nė karrierė tė tij.

“Ai ėshtė regjisor tė cilin aktorėt e ėndėrrojnė”, ka thėnė Penn mes tjerash. Eastwood pasi ka falėnderuar Penn, ėshtė zotuar se ai nuk do tė largohet nga krijimi i filmave.Clint Eastwood
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Eastwood nderohet si “mjeshtėr modern”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: