Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Van Damme do tė pėrsėrisė rolin nė “Bloodsport 2”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Van Damme do tė pėrsėrisė rolin nė “Bloodsport 2”   2/2/2009, 19:57

Heroi i roleve martiale, Jean-Claude Van Damme, pritet ta pėrsėrisė rolin e tij nė filmin “Bloodsport”, rreth 20 vite pas filmit origjinal.48-vjeēari ka konfirmuar se ai ėshtė duke punuar nė ”Bloodsport 2”, qė do tė jetė vazhdim i filmit tė vitit 1988, i cili film edhe e bėri yll aktorin.

“Ne do ta realizojmė edhe filmin ‘Bloodsport 2’, i cili ishte filmi im i parė. Dhe dua ta bėj kėtė tash nė njė mėnyrė mė tė pjekur, kur personi nė rol negativ ėshtė njė vagabond i tmerrshėm, ndoshta duke abuzuar djalin e tij”, ka thėnė Van Damme.Jean-Claude Van Damme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Van Damme do tė pėrsėrisė rolin nė “Bloodsport 2”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: