Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rreth temes: Shkova-Erdha

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Rreth temes: Shkova-Erdha   2/2/2009, 18:21

Pershendetje te nderuar antar dhe vizitor te forumit Albania.bestgoo.com.
Shumica nga anterat postonin vetem te Tema me Titullin Erdha, per kte shkak Temat me titull: Erdha dhe Shkova, i kom bashkuar ne nje tem te vetem: Erdha-Shkova.
Flm per mirkuptimin

Me rrespekte ProfessionaL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Rreth temes: Shkova-Erdha   2/2/2009, 18:51

ProfessionaL mire ke bere e di qe Nr 1 qy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Rreth temes: Shkova-Erdha   2/2/2009, 19:52

ProfessionaL shkruajti:
Pershendetje te nderuar antar dhe vizitor te forumit Albania.bestgoo.com.
Shumica nga anterat postonin vetem te Tema me Titullin Erdha, per kte shkak Temat me titull: Erdha dhe Shkova, i kom bashkuar ne nje tem te vetem: Erdha-Shkova.
Flm per mirkuptimin

Me rrespekte ProfessionaLMire ke ba Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Rreth temes: Shkova-Erdha   3/2/2009, 19:00

Flm per m'beshtetjen te nderuar miq Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Rreth temes: Shkova-Erdha   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rreth temes: Shkova-Erdha
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Rreth projektit Albade.com-
Kėrce tek: