Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Watson “e turpėruar” nga statusi i seks-simbolit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Watson “e turpėruar” nga statusi i seks-simbolit   1/2/2009, 22:48

Aktorja 18-vjeēare britanike, Emma Watson, thotė se ajo ėshtė “e turpėruar” nga statusi i seks-simbolit.Watson, e cila bėri famė me rolin e Hermione Granger, nė serinė e filmave Harry Potter, nuk mund tė kuptojė se ēfarė njerėzit shohin seksi tek ajo.“I gjithė koncepti i tė qenit ‘seksi’ mė duket turpėrues dhe i turbullt. Nėse bėj fotografi, njerėzit dėshirojnė tė mė ndryshojnė, t’i ngjyrosin flokėt e mia binde, tė mė vendosin hije tė syve, grim. Pastaj veshjet”, thotė aktorja.“E di se ēdokush dėshiron foto timen me mini-fund. Por, kjo nuk jam unė. Ndjehem jo komforte. Kurrė nuk do tė dilja nė rrugė me mini. Thjesht nuk jam e tillė. Nuk mendoj as se kjo ėshė seksi”, shton Watson.
Emma Watson
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Watson “e turpėruar” nga statusi i seks-simbolit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: