Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Moss synon karrierė aktrimi?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Moss synon karrierė aktrimi?   1/2/2009, 22:47

Supermodelja Kate Moss, e cila tashmė ka pushtuar industrinė e modės, raportohet se ėshtė duke synuar karrierė edhe nė Hollywood, duke u bėrė aktore.Mbretėresha e pistave, e cila ėshtė nė lidhje me rokerin e bendit The Kills, Jamie Hince, iu ka thėnė miqve tė saj se ajo ėshtė e gatshme tė ndahet nga industria e modės dhe se ėshtė nė kontakt me njė agjent nė New York, pėr tė lansuar njė rol filmik.
“Ajo gjithmonė ka pasur ėndėrr tė bėhet aktore. Kate ėshtė e shqetėsuar, por ndjen se mund tė bėjė njė ndryshim nga supermodele nė yll Hollywoodi. Regjisori Michael Figgis dhe Kate tashmė kanė diskutuar projektet e mundshme dhe ai i ndihmon asaj tė punojė me njerėz tė duhur. Kate do t’i kombinojė tė dyja karrierat e saj. Ajo nuk do tė heqė dorė nga modelimi”, ka thėnė njė burim i afėrt me modelen.
Kate Moss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Moss synon karrierė aktrimi?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: