Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Memli Krasniqi kandidon pėr deputet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Memli Krasniqi kandidon pėr deputet   18/11/2007, 11:51

Ėshtė ndėr tė paktėt kėngėtarė mes atyre shqiptarė dhe kosovarė
emrin e tė cilit e shohim nė listėn e kandidatėve pėr deputetė. Bėhet fjalė pėr Memli Krasniqin, anėtarin e dikurshėm tė grupit “Ritmi i rrugės”, tė cilin e gjejmė nė listėn e kandidatėve pėr zgjedhjet e kėtij viti nė Kosovė. Lajmi bėhet i ditur nga revista albaniac nė internet, ku thuhet se Memli do tė kandidojė nėn ngjyrat e PDKsė duke synuar nė kėtė mėnyrė tė jetė zėri i tė rinjve ne Kuvendin e Kosovės”. E njėkohėsisht ky lajm ėshtė bėrė i ditur edhe nė gazetat kosovare, gjatė kohės sė fushatės elektorale, gjatė sė cilės Memli ka dalė pikėrisht me kėtė slogan. E ndėrsa publiku shqiptar e njeh Memlin vetėm pėr aktivitetet e tij artistike duket se nė Kosovė imazhi i kėtij djali tė ri ka edhe njė tjetėr anė shumė interesante.
E ndėrsa ka punuar si gazetar pėr “AP”, drejtor pėr Marrėdhėniet Publike nė Qendrėn e Telemjekėsisė, udhėheqės i Departamentit tė Rinisė sė PDK-sė, drejtues nė Qendrėn pėr Studime Politike, anėtar i kryesisė sė PDK, ligjėrues nė kolegjin “Victory”. Nė adresėn e tij zyrtare nė internet lexojmė gjithashtu se Memli ėshtė diplomuar pėr Marrėdhėnie Ndėrkombėtare,
Shkenca Politike dhe Administratė Publike. Kjo CV dhe ndoshta edhe afirmimi i tij nė publik, pėrmes muzikės, pse jo e bėjnė Memlin njė kandidat dinjitoz nė zgjedhjet e Kosovės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Memli Krasniqi kandidon pėr deputet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: