Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 'Barcoleta pėr Mjeksin'

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Benzini   18/11/2007, 12:49

Benzini
nje djal nje dit kish pa pi binzin dhe tashti nona vet e ka qu te mjeku dhe kur e ka qu djali u frigu dhe ka nis me vrapu dhe nona i ka thon mjekut qu bre nxane mjeku ju ka pergjigj i ka thon le se qiash i hargjitet binzini
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Gjyshja   18/11/2007, 12:49

Gjyshja
Po i thote doktori gjyshes (pacientes): me kete zemer qe e ke ti ke me jetu 70 vjet.
Por une i kam 70 vjet tha gjyshja.
Eeeee a pe shef!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Operacioni   18/11/2007, 12:50

Operacioni
Ka qene Gjermani amerikani dhe shqiptari i kan marr kta tre me i bo operacion ne sy.para se me u bo operacion gjermani i thot se une shoh 20 m larg,amerikani thot se sheh 50 e shqiptari i thot 1km shoh large.masi u bonen operacion doktori i shkrujti do shkronja edhe gjermani i lexoj pi 20 meter,ameriakanit do numra i lexoj e shqiptarit cka mi tregu shkon e e nxjerr penisin edhe shqiptari nuk sheh kurrgjo.e pyet doktori se a po mun me pa edhe my masi nuk pa tha nkar po shoh edhe e tere publiku qe ishin aty menduan se pa shqiptari .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Doktori   18/11/2007, 12:50

Doktori
Ish kan nje her 1 doktor duke kaluar me vetur neper shtime kur arrit ne shtime aty i kishte dal rrota e vetures edhe tash doktori ndalet dhe mendohet qish me vnu roten se i kan hup shtrafat,mirepo doktori qelloj perball spitalit te budallve njeri prej budallve e hetoj se doktori nuk po din qka te ben i thot doktorit merjau 3 rotave nga ni shtraf dhe kompletoj 4 rotat me nga 3 shtrafa dhe vazhdo rrugen normal doktori ju kthy dhe i tha eja pra ti ne vendin tim e une po vi ne vendin tend...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Grat ne lindje ne perendim   18/11/2007, 12:51

Grat ne lindje ne perendim
Ne prishtin gjat viteve te 80 vetem magjupt shitshin ne treg(pazar)dhe nje zojč
(sekretaresh e udhheqesave ateher) shkon e ithet magjupit ne pazar matma ni kilogram speca dhe magjupi pej habis se e fort ajo ja sheh patenti qel dhe i thot mshele nuse patenti ajo bahet ksihe spo nin dhe perseri i thot mshele patentin e ajo keshe spo nin prap i thot mshele patentin se me ba mu qu kari prishet pazari
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Vajza edhe Tezja   18/11/2007, 12:51

Vajza edhe Tezja
Nje dite nje vajze e bukur e merr tezen me be nje vite tek mjeku. Kur erdhi koha hyren ne ordinace edhe mjeku kur pa vajzen e buku ju drejtua: "Hej bukuroshe shko mas perdeve edhe zhvishu, ja une erdha menihere" Bukuroshja e ju kthy " Zotri mjek une kam pru tezen ne kontrol" Mjeku i hutuar ju drejtua zonjes se vjeter qite gjuhen jashte te shiqoje,...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: pacienti i semur   18/11/2007, 12:52

pacienti i semur
ish kan nje mashkull e dhe ish shku te doktori i kish than dotorit dotor spo muj me qi bre qa me ban dotori i qet do hapa po sen si bajn a pet shkon po sen smunet mi ban dotori edhe thet nje doktoresh hajt s eun merna me ta e emr doktoresh edhe ajo provon em do hapa po sen ska sukses edhe detyrohet em ban sex me ta doktoresha edhe e tranon krejt ai mashkulli e i thet doktoresha qysh bre po thu sun po qi ti po te tranojke ai i thot oj doktoresh spo muj me nxan se kur pe nxa pe shkoqi krejt ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: 'Barcoleta pėr Mjeksin'   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
'Barcoleta pėr Mjeksin'
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Argėtim dhe Zbavitje :: Humori-
Kėrce tek: