Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: kerri e mazamakeq   18/11/2007, 04:11

kerri e mazamakeq


ish kon nji here hasa e hysa dhe dojin me shku ne qytet ishkon nate dhe duke u vozitur me motorr e shohin dy drita duke ardhur dhe mendojin qe jan dy motorra tu bo gara dhe hasa i dhot hyses a i hijim per midis ky i thot po dhe ne moment e shohin veten ne spital dhe hasa i thot hyses a se pa at tjetrin ne midis a po ,po ish kan pa drita jo i thot hysa se ke pa mire ish kon motorr me dy drita ...flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Hasa , Hysa katin e 100...   18/11/2007, 04:12

Hasa , Hysa katin e 100...


u kon hasa e hysa ne nje banes 100 katshe , edhe kan dasht mu la po uj nuk ka pas , at dit u kon mjegell edhe posh baneses jon kon disa plloqa te kalterta , tash hasa del ne dritare edhe i shen qato plloqa edhe i thos hyses se paska uj qatė posht a te kcejim , keta dy pajtohen edhe hasa kcen i pari edhe bjen me kry dhe met budall tu kesh kur kcen hysa bjen me kom edhe ja nis me qajt i drejtohet hases dhe i thot ani ani une e theva komen e ti po qesh...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: hasa e hysa ne shitore   18/11/2007, 04:13

hasa e hysa ne shitore


Ish kon ni her hasa e hysa dhe jan shku me vjedh baston dhe hysa ka njet me rujt e hasa u hi me vjedh mas nja 1ore ka ardh policia (shpk)dhe e kan pa hysen tu nejt en bander e i kan thon shka pe bon aty pa msoj ni vjer i ka thon hysa ni polic i ka thon hajt thuje vjershen doli dili doli hana ik has se tu qi nana (dmth mi lajmru hasen qe u ardh policia)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Shurra   18/11/2007, 04:13

Shurra


Bisedojne Hasa e Hysa;
Haso sot isha ne bazen edhe mas gjys ore me qiten jashte.
E pse? -pyeti Hasa.
Sepse u pshurra ne bazen.
Po shka ka lidhje kjo, plot pshurren ne bazen.
Edhe une ju thash qashtu. po ata than:"Po be po krejt pshurren ne bazen, po jo si ti prej kercimores".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Fjalkryqi   18/11/2007, 04:14

Fjalkryqi


Marin Hasa e hysa me e mbush fjalkryqin.
Hysa:Organ gjenital femror?
Hasa:Horizontalisht a Vertikalish
Hysa:Horizontalisht.
Hasa:Shkruaj.Goja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Vemendja...   18/11/2007, 04:15

Vemendja...


Hasa nje dite po kthehet nga puna me heret se zakonisht, dhe po e gjen Hysen ne shtepine e tij duke ia qi te shoqen...
- Po qysh bre Hyse po ki ftyre ti me ma bo qete sen.. qe 20 vjet jena shoke te ngushte... po une bre ty kurre skisha mujt me ta bo kshtu... po nalu bile kur jam tu fol nonen ja kajsha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Hasa e Hysa   18/11/2007, 04:15

Hasa e Hysa


Nje dite prej dite hasa e hysa e blejten ni radio edhe radio e tyre nuk punonte te dy e qelen radion dhe prej radios iku miu hasa i thot hyses nxene se na iki kongtari ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Aeoroplani   18/11/2007, 04:15

Aeoroplani


U kanė Hasa e Hysa e kanė hype ne aeroplan hases ju ka ba ni pordhe e ka per mrapa e ka pas ni njeri zeshkan e i ka than hyses e shkrumova qito, krej te zi e bona...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: hasa e hysa   18/11/2007, 04:16

hasa e hysa


shkojne hasa e hysa ne afrike.Izene gjumi nje vende dhe bien per te fjetur.Dikr kah mesi i nates hases i del gjumi,dhe e shef se iu kishte afruar ni luan edhe po i thot hyses;-Qu oj hys se ia nisi filmi i vizatuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Viza   18/11/2007, 04:16

Viza


Gjate kohes se luftes ne Bosne Hasa e vendos me ike e me shpetu koken. Kur vjen te kufiri me Kroacin e ndalon nje ushtar Kroat dhe e puet ku po shkon? Hasa e pergjigjet se une jam boshnjak dhe po iki prej luftes.
-Deshi pantollonat ta vertetoj se a je boshnjak i tha ushtari. Pasi qe e pa Hasen e bam synet i tha shko dhe e liroi.
Pasi i kaloi disa metra Hasa i tha ati ushtarit:
Zotri a vlen qekjo vize edhe per Gjermani?!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: hasa me hysen ne grop   18/11/2007, 04:17

hasa me hysen ne grop


kan ra hase me hysen ne nje grop.E ata tu u mu nu me hup nuk kan mujt e hasa hyse ja ka bo: nese nuk dalum per 30 minuta une shkoj te shpija
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Gjeneti   18/11/2007, 04:18

Gjeneti


o kon hasa e hysa kan pas me i kalu 100 zita me shku ne gjenet i kan kalu 100 i ka thon hasa hyses hysa tha jo i kan kalo 20 a je loth hysa prap jo i kalojn 30 prap jo i kalojn 45 a je lodh jo i kalojn 55 a je lodh jo i kalojn 60,70,80,90, a je lodh jo i kalojn 99 zita i thot hasa hyses a je lodh po hajde te kthehem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Beba   18/11/2007, 04:18

Beba


Po vrapon Sabilja neper rruge me beben ne dore dhe ne at moment po e takon Hasen.
Sabilja: Hase, Hase ngutu nimom se beba e ka perbi nje plumb!
Hasa: Po gabon po ma drejton beben ka une e robt ti qi mem ndodh dicka.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: bokseri   18/11/2007, 04:19

bokseri


ish kan hasa edhe hysa edhe hasa i sh kan i pasur kurse hysa i varfur edhe hysa e vet hasen qysh je ba i pasur hasa i thot ka te shkojsh rruges thuj popopo ok aj ka te hec rruges veq thot popopo e she ni bokser i thot bokseri a jam i fort po i thot a i kam mishiqat e fort po a rremmi i thot po e kap bokseri e rre e ban llom shkon i thot hases spo bajke me te than veq popopo se po te mitshin gjinja ani thuj jojojo tu shku rruges tu than jojojo e she apet a bokserin i thot bokseri a te kum rre boll ky i thot jojojo e kap edhe e rre edhe niher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: kaseta prono   18/11/2007, 04:20

kaseta prono


jan kon hasa me hysen edhe tuj e kqyr ni kaset prono(seksi,erotike). hasa pe pyet hysen:
a po te qohet?
hysa i pergjigjet:
po vallahi pom qohet...
hasa i thot:
ani masi po te qohet qu merri nja dy birra pi figoriferit !!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: kung-fu   18/11/2007, 04:20

kung-fu


UNĖ:KISH SHKU HASA ME USHTRU KARATE ME BRUS-LIN EDHE STILIN E PAR QE JA MESON BRUSLI I TREGON SE SI MU MBROJT KUR DIKUSH DON ME TI QORRU SYT.OK
UNĖ:-SHKON HASA NE SHTEPI DHE PO E THRRET HYSEN.
HASA:O HYS-O HYS.
HYSA:QE ERDHA
HASA:JA BAN HASA QORROMI SYT QYSH BRE ME TI QORRU SY- QORROMI SYT OK.
UNĖ:EDHE HYSA MERR ME JA QORRU SYT KUR MERR HAZ THOT VET ME VETI PO JA QORROJ NJANIN SE GJYNAH
UNĖ-EDHE HASA S'MUN ME E MROJT.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: hasa e hysa   18/11/2007, 04:21

hasa e hysa


u kan nihr hasa , edhe ka dasht me myt veten e , e ka lidh kanopin per barki , e i ka than hysa oooo has qa po bon ? i ka than po du mu furr , i ka than tani hysa e pse e ke lidh per barki kanopin , po lidhe per fyti , i ka than hasa jo se plasiiii !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: hasa dhe hysa   18/11/2007, 04:21

hasa dhe hysa


ish kon ni her hasa edhe hysa. edhe hasa i ka pas marak pitet.hysa ka jetu ne katin e 1 edhe hysa ne katin e 100.tani hysa ka pas qef me ja qu do piote hases.edhe u nis me ja qu edhe tani nuk ka shku me lift po ka shku me kom.kur ka mrri i k thon hasa pse nuk erdhe me lift?hysa i ka thon nuk erdha me lift se nuk mujta mi gjet edhe tre vet tjer se lifti ish kon veq per kater vet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: autobusi dy kat   18/11/2007, 04:22

autobusi dy kat
e kish pas ble hasa nje autobus 2 kat ne gjermani edhe e qon ne bosne por i del problem kur don me hi nder ni ure e cila ishte vetem 3.8 metra e lart e autobusi ishte 4 metra edhe je fillon hasa me rezu uren e vjen hysa e i thot o budall qfryja gomat e ulet autobusi e kalon nder ure .hsa i nevrikosur i thot hajt baju bre se mu nuk pom pengojne gomat po ura
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: kan qen hasa e hysa dhe kan dal ne angli ne londer   18/11/2007, 04:22

kan qen hasa e hysa dhe kan dal ne angli ne londer
kan qen hasa e hysa dalin ne angil ne londer.
dhe hysa i mson dy fjal Yes edhe No kurse hasa as nje fjal dalin mu shetit dhe hin me nje sall te bokserat afrohet 1 bokser ja bonen hyses a mos po don mu rre ja bon hysa Yes Yes e kap ai e rre e bonn lllom kur neser hysa e lidht krejt me zavoja takohet me at bokserin apet ja bon ai bokseri a tkom rre boll hysa ja kthe No No tani e han edhe 1 paket boksa..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: hasa hysa   18/11/2007, 04:23

hasa hysa
u kan hasa me hysen edhe shkojne me shty ni banes me biqikleta edhe marrin me shty ndertsa po e shtyni hajnat ia morren biqikletat kthehet hysa e thot qaq larg e kena shty banesen sa as biqikletat nuk po duken....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: po ma nin   18/11/2007, 04:23

po ma nin
u kthy hasa pej amerikes edhe pe zatet hysen ne kosove edhe pi thot hajde shkojm pim birra se une paguj edhe tu fol ata dy ja ban hysa qysh i bane more ti gjith kto pare hasa po ja bon kum punu me ni fabrik te bombave atomike.hysa pi thot far pune ke pas hasa pi thot shum te leht veq me ja fshi kryt bombave. hysa po quditet e pi thot:po a nuk u tutshe qe po shperthejne a hasa pi thot:po ma nin sjan kon te miat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Ngjyrosja   18/11/2007, 04:24

Ngjyrosja
E qojne Hasen mi ngjyros disa dritare. Me te perfunduar punen kthehet Hasa edhe pyet: A duhet mi ngjyros edhe kornizat (ramat) e dritareve a jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: PLAKI   18/11/2007, 04:24

PLAKI
ISH KAN NIHER NI PLAK EDHE I KISH DHIMT BOTHA EDHE ISH SHKU TE MJEKI ME SHERU EDHE MJEKI I KA THAN PRIT KETU SE TASH KTHENA EDHE KUR ESHTE ARDH MJEKI ESHTE ARDHE ME DO STUDENT AJE PLAKI JA KA BA QKA JAN KATA NJER I KA THAN MJEKI KETA JAN STUDENT ANI JEN ARDHE MEMSU NALFABETIN NE BOTH TEM A...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: 1+1=2   18/11/2007, 04:25

1+1=2
E kish pas vet hasa hysen sa bajn 1+1?
Hysa ju ka pergjigj 2.
Shume Pak po bojkan bre nanen! ja kthen hasa...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Argėtim dhe Zbavitje :: Humori-
Kėrce tek: