Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Victoria i lejon Dadiv tė vazhdojė qėndrimin nė Milano

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Victoria i lejon Dadiv tė vazhdojė qėndrimin nė Milano   1/2/2009, 15:42

Ylli i futbollit, David Beckham, raportohet se ka arritur ‘marrėveshje’ me gruan e tij, Victoria, pėr tė vazhduar qėndrimin e tij nė Itali.Futbollisti ėshtė si huazim tek klubi italian Milan vetėm deri nė muajin e ardhshėm, por David ka dėshirė tė zhvendoset pėrgjithmonė nė qytetin e modės, dhe tė marrė me vete edhe familjen e tij, Victorian dhe tre djemtė.

Por, Victoria pėlqen jetėn nė SHBA dhe dyshja kanė arritur kompromis: David do tė jetojė nė Itali, derisa Victoria dhe djemtė Brooklyn, 9-vjeēar, Romeo, 6-vjeēar dhe Cruz, 4-vjeēar, do tė mbeten nė Los Angeles.

Ish-kėngėtarja e Spice Girls, do ta zhvendosė studion e dizajnit tė modės nga Londra nė Milan, ashtu qė do tė mund tė punojė nė linjėn e veshjeve dVb nė Itali, ku do tė vizitojė mė shpesh burrin e saj, bėn tė ditur Mirror.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Victoria i lejon Dadiv tė vazhdojė qėndrimin nė Milano
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: