Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Scherzinger shpreson t’i ndihmojё Spears

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Scherzinger shpreson t’i ndihmojё Spears   1/2/2009, 15:37

Ylli i Pussycat Dolls, Nicole Scherzinger, ёshtё zotuar tё kėshillojё kёngёtaren Britney Spears pёr tё gjitha problemet e saj personale, duke shfrytėzuar fuqinė e lutjes.Scherzinger, e cila ёshtё njё mikeshё e afėrt me Spears, pritet tё marrё rrugёn sё bashku me yllin e hitit “Crazy” pёr turneun e saj tё planifikuar kёtё vit, “Circus”.

“Britney ёshtё njё mikeshё e mirё e imja. Dёshiroj tё bёhemi bashk dhe tё kemi disa lutje tё qeta me tё. Dhe do tё flas pёr gjithё atё qё ajo kalon. Ajo ka kaluar nёpėr njё kohё tё vėshtirё dhe ёshtё e rёndёsishme tё bёhemi bashk tё lutemi dhe meditojmė”, ka thёnё Scherzinger.
Britney Spears
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Scherzinger shpreson t’i ndihmojё Spears
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: