Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Yjet mbėshtesin Harrellin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Yjet mbėshtesin Harrellin   1/2/2009, 01:15

Yjet si Mary J. Blige, Jay-Z dhe Chris Rock janė grumbulluar nė njė ndejė nė New York pėr tė festuar pėr shėndetin e mogulit tė muzikės hip-hop, Andre Harrell, i cili sė fundmi i ėshtė nėnshtruar njė ndėrhyrjeje kirurgjike nė zemėr.


Reperi dhe themeluesi i Uptown Records ka vendosur njė ‘bypass’ nė zemrėn e tij pėr tė zvogėluar dhimbjet nga angina dhe pėr tė shmangur rrezikun nga vdekja prej sėmundjes koronare tė zemrės.

Pas intervenimit kirurgjik, 48-vjeēari ndjehet mirė dhe ėshtė duke u shėruar, ndėrsa pėr tė festuar shėndetin e tij ka organizuar njė ndejė tė madhe ku ka qenė tė pranishėm yje tė shumtė.


Jay-Z dhe Mary J. Blige
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Yjet mbėshtesin Harrellin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: