Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 PSE..??!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: PSE..??!!   1/2/2009, 00:47

- Pse njė jahudi mund tė rris mjekrėn e tij nė mėnyrė qė tė praktikojė besimin e tij ?


- Por kur njė Musliman bėn tė njėjtėn gjė, ai ėshtė njė ekstremist dhe terrorist ?


- Pse njė murgeshė mund tė mbulohet nga koka deri nė thembėr nė mėnyrė qė ti pėrkushton devotshmėrinė e saj Zotit.


- Por kur njė Muslimane e bėn tė njėjtėn gjė ajo ėshtė e shtypur !


- Kur njė grua perėndimore qėndron nė shtėpi pėr ti shėrbyer burit dhe fėmijėve, ajo ėshtė e respektuar sepse po sakrifikon vetėn pėr tė bėrė mirė pėr familjen e saj ?


- Por kur njė Muslimane e bėn njė gjė tė tillė me dėshirėn e saj, ata thonė:” ajo duhet tė jetė e lirė ”!


- Ēdo vajzė mund tė shkoj nė universitet dhe tė vesh qka tė dojė dhe ka lirinė dhe tė drejtat e saj ?


- Por kur njė Muslimane vesh Mbulesėn e saj ata e ndalojnė ata tė hyj nė Universitetin e saj !

- Kur njė fėmijė ja pėrkushton veten njė subjekti ai ka aftėsi.


- Por kur ai pėrkushton veten e tij Islamit ai ėshtė i dėshtuar !


- Kur njė Krishter dhe Jahudi mbyt ndonjėrin feja nuk pėrmendet,


- Por kur njė Musliman akuzohet pėr krim ėshtė Islami ai qė dėrgohet nė gjykatė !


- Kur ndokush sakrifikon veten e tij pėr ti shpėtuar tė tjerėt ai madhėshtor dhe tė gjithė e respektojnė .


- Por kur njė Palestinez e bėn njė gjė tė tillė pėr tė mbrojtur djalin nga vrasja, vėllaun e tij nga thyerja e kėmbės, nėnėn nga dhunimi, shtėpinė nga shkatrimi, dhe xhaminė nga prishja. Ai merr titullin terrorist! Pse? Sepse ai ėshtė musliman!


- Kur ndodh ndonjė problem ne pranojmė ndonjė zgjidhje?


- Nėse zgjidhja gjindet nė Islam, ne e refuzojmė ta pranojmė atė.


- Kur ndokush vozit njė veturė perfekte nė drejtim tė gabuar askush nuk e mallkon veturėn.


- Por kur ndonjė Musliman bėn ndonjė gabim apo trajton njerėzit nė mėnyrė tė gabuar- njerėzit thonė :”Arsyeja ėshtė Islami ”!


Pa shikuar nga tradita Islame, njerėzit besojnė cka thonė gazetat.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
PSE..??!!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Bota Shpirtėrore :: Feja e Shqiptarit-
Kėrce tek: