Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jay - Z Rekord si Elvis ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Jay - Z Rekord si Elvis ?   16/11/2007, 15:19

Albumi i ri i Jay-Z mund te hyje menjehere ne vendin e pare ne klasifikimet e shteteve te bashkuara. Sipas parashikimeve te para "American Gangster" mund te shese plot 450.000 kopje qe diten e pare, gje qe do ta conte rraperin e famshem ne te njejtin nivel me Elvis Presley, pra do ta bente si nje prej artisteve me me shume albume ne vendin e pare.
Me albumin paraardhes "Kingdom Come" ai arriti rekordin e vendosur nga te famshmit Rolling Stones, duke qendruar nje vend pas Mbretit te Muzikes - Elvis Presley. Nderkohe nese vendos ne vend te pare edhe nje tjeter album pas ketij, Jay-Z do te barazoje te madherishmit --- Beatles.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Jay - Z Rekord si Elvis ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: