Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Angelina Jolie mund ta humbė Zaharėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Angelina Jolie mund ta humbė Zaharėn   16/11/2007, 15:10

Angelina Jolie mund ta humbė tė bijėn e saj tė adoptuar Zaharėn, pasi nėna e saj biologjike ka kėrkuar ta kthejė atė.
Aktorja Jolie, e cila ka thėnė se Zahara ėshtė jetime nė kohėn kur e ka adoptuar, nė korrik tė vitit 2005, ka mbetur e hutuar kur njė grua 24 vjeēe e ka lutur atė qė t’ia kthejė tė bijėn. Mentewab Dawit Lebiso, e cila insiston se ėshtė nėna e Zaharės, ka thėnė se do qė bija e saj tė kthehet aty prej nga ka ardhur. “Gjyshja e saj dhe unė jemi munduar qė ta rrisim atė dhe dua qė bija ime tė kthehet dhe ta rifitojė identitetin e saj. Kam menduar se ajo do tė vdiste, pėr shkak se nuk kemi pasur ushqim, kėshtu qė kam ikur dhe e kam lėnė”, ka thėnė ajo. Ndėrkohė “Wide Horizons for Children”, agjencia nėpėrmjet sė cilės Angelina e ka bėrė adoptimin, thotė se adoptimi ėshtė kryer nė mėnyrė legale. Tsegaye Berhe nga kjo agjenci pohon se iu beson dokumenteve tė cilat i kanė marrė nga qeveria lokale etiopiane.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Angelina Jolie mund ta humbė Zaharėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: