Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kelly Clarkson Turne Rreth Amerikės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kelly Clarkson Turne Rreth Amerikės   16/11/2007, 15:08

Pas suksesit tė madh qė e kishte me albumin e saj tė tretė tė titulluar, “My December”, bukuroshja Kelly Clarkson, kėto ditė ka vendosur tė organizoj njė turne rreth Amerikės qė ajo e quan “My December Tour”. Turneun do ta fi lloj nė Seattle, ku edhe pritet ta pėrfundojė nė Texas. Thuhet se biletat pėr turneun e saj kanė fi lluar tė shiten edhe nėpėrmes uebfaqes ebay.com “Shpresoj qė me kėtė turne tė kem sukses tė madh, sepse nė turneun tim tė fundit qė kisha promovuar albumin tim tė dytė nuk kishte edhe aq shumė adhurues tė muzikės sime”, u shpreh kėngėtarja Clarkson.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Kelly Clarkson Turne Rreth Amerikės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: