Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Penelope Cruz dizajnon rroba tė mėdha

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Penelope Cruz dizajnon rroba tė mėdha   16/11/2007, 15:07

Penelope dhe Monica Cruz janė duke planifikuar qė tė dizajnojnė njė linjė tė rrobave, pėr gratė me peshė tė shtuar. Motrat e suksesshme, tė cilat mė herėt kishin lansuar njė linjė tė suksesshme tė rrobave pėr butikun Mango – janė duke planifikuar qė tė dizajnojnė rroba seksi edhe pėr femrat e plota.
Ne dėshirojmė tė realizojmė njė koleksion me numra tė mėdhenj, sepse nė tė shumtėn e rasteve mund tė gjeni rroba tė tmerrshme pėr trupat e mėdhenj. Njeriu duhet tė kėnaqet me atė qė veshė – dhe tė kėnaqet derisa blen rroba tė reja – pėrndryshe ke tė bėsh me njė pėrvojė tė tmerrshme”, ka thėnė Monica.
Ylli 31-vjeēar nga Spanja, po ashtu ka thėnė se, e ka vėshtirė ta pėrshkruaj momentin kur sheh njerėzit tė veshur me rrobat qė ajo ka dizajnuar.
Kur shoh njerėz nė rrugė, tė veshur nė rrobat e dizajnuara nga unė – thjesht me vjen t’i ndali ata dhe t’i pėrqafoj. Ėshtė sikur kur ju realizohet ėndrra. Thėnė ndryshe, ėshtė diēka e mrekullueshme”.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Penelope Cruz dizajnon rroba tė mėdha
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: