Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Katie Holmes merr pjesė nė maratonėn e New Yorkut

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Katie Holmes merr pjesė nė maratonėn e New Yorkut   16/11/2007, 15:04

Aktorja e famshme, Katie Holmes, ka qenė njėra nga pjesėmarrėset e maratonės sė New Yorkut, qė ėshtė zhvilluar tė dielėn nė kėtė qytet. Ajo e ka pėrmbyllur kėtė garė me rezultat: 5 orė, 29 minuta dhe 58 sekonda.
Bashkėshorti i saj, Tom Cruise, dhe e bija e tyre, Suri, ishin nė mesin e njerėzve qė e kanė pėrgėzuar aktoren, pėr pėrmbylljen e suksesshme tė maratonės.
Holmes, qė ishte regjistruar me njė pseudonim nė kėtė garė, nuk ka tėrhequr vėmendjen e publikut, i cili nuk ishte nė dijeni pėr pjesėmarrjen e saj. Megjithatė, nė fund, rezultati i Holmesit ėshtė regjistruar me emrin e saj tė vėrtetė.
Paula Radcliffe, nga Britania e Madhe, e cila lindi njė fėmijė vetėm nėntė muaj mė parė, ka fituar maratonėn e femrave, me kohė prej: 2 orė, 23 minuta, 9 sekonda. Martin Lel nga Kenia ndėrkaq ka fituar nė konkurrencėn e meshkujve, me kohė tė arritur: 2:09:04.
Holmes ka thėnė se ēdoherė ka dėshiruar tė marrė pjesė nė kėtė lloj tė garės, por edhe pėr tė humbur peshėn, qė e kishte shtuar gjatė shtatzėnisė dhe pas lindjes sė vajzės Suri, njė vit mė parė.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Katie Holmes merr pjesė nė maratonėn e New Yorkut
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: