Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Cate Blanchett konfirmon shtatzėnisė e saj mė fėmijėn e tret

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Cate Blanchett konfirmon shtatzėnisė e saj mė fėmijėn e tret   16/11/2007, 15:03

Aktorja australiane, Cate Blanchett, fituese e ēmimit Oscar, ka konfirmuar qė ėshtė shtatzėnė me fėmijėn e saj tė tretė, kanė raportuar mediat e kryeqytetit australian tė dielėn.
Duke folur para gazetarėve nė njė ngjarje tė tepihut tė kuq nė Sydney pėr tė promovuar filmin e saj tė ri "Elizabeth: The Golden Age," 38-vjeēarja Blanchett ka thėnė se ajo po priste fėmijėn e saj tė tretė nė muajin prill tė vitit tė ardhshėm.
Po, po, ne jemi duke pritur njė fėmijė nė muajin prill dhe kjo gjė ėshtė shumė emocionuese", u ka thėnė ajo gazetarėve tė shtunėn mbrėma kur ėshtė pyetur pėr thashethemet pėr shtatzėninė e saj.
Blanchett dhe burri i saj shkrimtar Andrew Upton tashmė kanė dy djem sė bashku.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Cate Blanchett konfirmon shtatzėnisė e saj mė fėmijėn e tret
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: