Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bleona “hot”,klipi i ri nė tunelin e Ndroqit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Bleona “hot”,klipi i ri nė tunelin e Ndroqit   16/11/2007, 15:02

K u j d e s e t s h u m ė pėr videoklipet e kėngėve qė realizon dhe vlen kėtu pėr t’u pėrmendur klipi i fundit “Mandarina”. Po vijon nga puna me krijimet e saj, kėtė rradhė me njė tjetėr klip kėnge qė do t’i ofrohet publikut sė shpejti. Kėngėtarja e mirėnjohur Bleona Qerreti ka zgjedhur njė ambjent jo shumė komod pėr tė kryer xhirimet pėr kėngėn, ka shkuar pikėrisht nė njė tunel nė afėrsi tė Ndroqit nė Durrės. Kėngėtarja aty shfaqet me njė grup balerinashm vetė e veshur me rroba- banjo tė zeza tė ndėrthurura me zinxhirė. Klipi ka njė muaj qė ka pėrfunduar xhirimet dhe tashmė ndodhet nė studiot e montazhit pėr t’u servirur mė pas tek fansat e kėngėtares.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Bleona “hot”,klipi i ri nė tunelin e Ndroqit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: