Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Eli Fara, Poni dhe West Side Family koncert pėr dashurinė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Eli Fara, Poni dhe West Side Family koncert pėr dashurinė   31/1/2009, 19:40

Anėtarėt e grupit "West Side Family", Eli Fara dhe Poni kanė marrė njė ftesė tė pėrbashkėt pėr tė mbajtur njė koncert para fansave shqiptarė nė Athinė pėr nder tė festės sė Shėn Valentinit.Njė kombinim paksa i pazakontė kur kihet parasysh muzika qė bėjnė Landi, Flori dhe Miri, pėrbėrėsit e grupit “West Side Family”, nė krahasim me tingujt korēarė tė Eli Farės dhe muzikėn e anės sė Vlorės tė cilėn e kultivon Poni.

Nė kėtė mėnyrė do t’u jepet mundėsi fansave shqiptarė qė tė dėgjojnė zhanre tė ndryshme nė koncertin e madh mė 14 shkurt.Poni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Eli Fara, Poni dhe West Side Family koncert pėr dashurinė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: