Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Timberlake hap edhe njё restorant

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Timberlake hap edhe njё restorant   31/1/2009, 16:56

Ylli i muzikės pop, Justin Timberlake, ёshtё duke e zgjeruar biznesin e tij tё restoranteve, duke hapur edhe njё tё dytё nё New York.Kёngёtari hapi restorantin BBQ nё kёtё qytet nё vitin 2007, i cili shpejt u bё hit nё mesin e banorёve tё afėrt dhe fansave tё Timberlake, tё kishin kishin rastin tё provojnė ushqimet e nxjerra nga libri i recetave familjare tё tij.


Suksesi i restorantit tё parё ka nxitur yllin tё mendojё edhe pёr njё restorant tё dytё, andaj ai aktualisht ёshtё nё bisedime me dy partnerёt e tij, Trace Ayala dhe Eytan Sugarman. Lokacioni i restorantit tё dytё raportohet se tashmё ёshtё gjetur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Timberlake hap edhe njё restorant
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: