Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Tuna ndryshon look,kthehet nė brune

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Tuna ndryshon look,kthehet nė brune   16/11/2007, 15:01

E kemi parė dhe fiksuar gjithmonė bjonde edhe pse nuancat e tė verdhės herė-herė kanė ndryshuar.
Nė ēdo rast ai qė ka rėnė nė sy ėshtė grimi perfekt i pėrdorur nga ana e saj, shpesh herė shumė i rėnduar nė pjesėn e syve. Ėshtė fotografuar me flokė kaēurrelė, me onde tė mėdha ose me flokė tė drejtė, tė mbledhura ose tė lėshuara, por asnjėherė kėshtu.
Tuna ka ndryshuar look, kėtė rradhė ėshtė kthyer nė brune. Nuk dihet se sa i ėshtė dashur kėngėtares tė kalojė nė kėtė ngjyrė dhe ēfarė e ka bėrė tė ndėrrmarė kėtė vendim, por gjithsesi ajo qė tė bėn pėrshtypje ėshtė njė tjetėr imazh qė do tė tregojė nė skenė. Ndoshta kjo ėshtė dėshira e Tunės pėr tė ndryshuar, kėtė rradhė duke ‘guxuar’ mė shumė. Njė tjetėr rast tė ndryshimit tėrėsisht tė lookut pėrmendim atė tė Genta Ismajlit, nga brune nė bjonde, por sipas miqve tė saj madje tė pohuar dhe nga vetė Genta nė njė intervistė, tė afėrmit i tėrhoqėn vėmendjen pėr t’i kthyer flokėt nė gjendjen e mėparshme. Sipas saj, ishte thjesht njė dėshirė e rastit tė cilėn e realizoi pa i mbetur pishman.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Tuna ndryshon look,kthehet nė brune
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: