Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Cameron Diaz deshiron te jete si Victoria Beckham

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Cameron Diaz deshiron te jete si Victoria Beckham   31/1/2009, 14:11

Cameron Diaz ka thene se ajo shkon ne labaratori per ta bere trupin e saj sa me te ngjajshem me Victoria Beckham. Kete e ka thene vet ajo e cila ka treguar direkt se e deshiron trupin qe Victoria e ka patur ne Los Angelos awards ceremonine. Kjo e ka kenaqur sigurisht Victorien e cila ka treguar se 1 nga aktoret e njohura dhe jo vetem kaq, e adhuron trupin e saj formen e trupit dhe te gjitha vetite qe permban. Cameron Diaz identicialet i ka paguar £350 tek Christian Louboutin.
Ne kete ceremonial jane pare edhe kepucet e njejta te Victoria dhe Cameron Diaz qe nuk kane patur asnje dyshim, madje edhe forma e te fotografuarit nuk ka patur dallim njera nga tjetra.
Pjesemarrsit kane qene te shumte kurse vezhguesit kryesor kane qene Rihanna dhe rapperi Jay Z.
Kane folur shume edhe per publikim e Davidit ne Los Angelos dhe kryesori qe e ka mbajtur kete fjalim ka qene Mrs B. Eshte treguar se 33 vjecaret do marrin pjes ne GMTV dhe festivalet e shumta qe do organizohen. Pjesemarres kryesor do te jene 33 vjecarja Vicotia Beckham me David Beckham dhe djemte e tyre te vegjel.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cameron Diaz deshiron te jete si Victoria Beckham
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: