Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Barkin hakmerret me serialin e ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Barkin hakmerret me serialin e ri   31/1/2009, 01:53

Seriali i ri i Ellen Barkin, i cili flet pėr njė grua tė moshuar e cila pėrjeton njė divorc tė hidhur, ėshtė i bazuar nė ndarjen e saj nga miliarderi Ron Perelman.

Burime hollivudiane kanė njoftuar tė enjten se aktorja ėshtė caktuar pėr serialin e HBO ku do ta luajė rolin e njė gruaje tė divorcuar, e cila e gjen veten sėrish tė vetmuar, pasi ka pėrfunduar njė martesė ‘tė nivelit tė lartė’.

Mirėpo, sipas “New York Post”, vetė seriali flet pėr jetėn private tė aktores dhe ndarjen e saj nga Perelman nė vitin 2006.

E njėjta gazetė pohon se Barkin do ta shfrytėzojė kėtė serial pėr t’iu hakmarrė ish-burrit tė saj duke i zbuluar tė gjitha detajet qė ēuan nė shkurorėzimin e tyre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Barkin hakmerret me serialin e ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: