Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Houston refuzon baladat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Houston refuzon baladat   31/1/2009, 01:51

Ne-Yo, bashkėpunėtori i Whitney Houston, ka deklaruar se kėngėtarja ėshtė e kėnaqur qė ka refuzuar tė incizojė kėngė tė pikėlluara pėr albumin e saj tė kthimit.


Houston nuk ka incizuar album qė nga albumi i vitit 2003, “Just Whitney”, ndėrsa aktualisht ėshtė duke punuar nė realizimin e albumit tė saj tė ri, i cili pritet tė dalė nė treg gjatė kėtij viti.

Kėngėtari dhe kompozitori Ne-Yo i ka ndihmuar superyllit Houston qė tė pėrgatisė kėngėt pėr albumin e ri, ndėrkohė ėshtė shprehur se kėngėtarja nuk ka dėshiruar qė nė album tė ketė balada, pasi qė preferon tė dalė nga jeta e saj e zymtė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Houston refuzon baladat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: