Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kosova nuk ėshtė nė listėn e Eurovisionit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Kosova nuk ėshtė nė listėn e Eurovisionit   31/1/2009, 01:50

Organizuesit e festivalit evropian tė kėngės kanė bėrė tė ditur listėn e vendeve konkurruese nė edicionin e sivjetmė tė Eurovisionit qė do tė mbahet nė Rusi.Janė gjithsej 43 shtete konkurruese, midis tė cilėve pas dhjetė vitesh rikthehet Sllovakia, por kėtė vit festivalit do t’i mungojė San Marino.

Shqipėria tashmė ka pėrzgjedhur Kejsi Tolėn si pėrfaqėsuesen e saj, mirėpo nė listėn e shteteve mungon emri i shtetit mė tė ri nė Evropė…KOSOVA.

I mbetet Qeverisė sė Republikės sė Kosovės qė tė bėjė diēka mė shumė, sepse njohja e Kosovės nė aktivitetet artistike tė rangut ndėrkombėtar ėshtė po aq e rėndėsishme sa dhe njohja nė rangjet politike.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kosova nuk ėshtė nė listėn e Eurovisionit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: